Schoolteam


 
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1/2A   Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen
1/2B   Manon Verkaik Manon Verkaik Manon Verkaik Marieke Straatman Marieke Straatman
1/2C   Lieke Hermans Lieke Hermans Brigit de Roode Lieke Hermans Brigit de Roode
1/2D   Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen Annouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen
1/2E   Femke Feddema Femke Feddema Veronique Elte Veronique Elte Veronique Elte
1/2F   Liora Baron Liora Baron Liora Baron Liora Baron Liora Baron
1/2G   Dorine Feist Dorine Feist Marijke Sierksma Dorine Feist Dorine Feist
3A   Mandy Weidema Mandy Weidema Mandy Weidema Stephanie Reijse Stephanie Reijse
3B   Channa Licht Channa Licht Manon Verkaik
Pamela Balvert
Channa Licht Channa Licht
3C   Stephanie Reijse Marga Bohncke Marga Bohncke Marga Bohncke Marga Bohncke
3D   Lex Kortekaas Lex Kortekaas Tim Kroes Tim Kroes Tim Kroes
4A   Annemijn Post Annemijn Post Judith Meij Judith Meij Judith Meij
4B   Lisanne v.
Egmond
Lisanne v.
Egmond
Lisanne v. Egmond Lisanne v. Egmond  Lisanne v. Egmond
4C   Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma
5A    im Kroes Tim Kroes Nigel Gooijens Nigel Gooijens Nigel Gooijens
5B   Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven
5C   Ingrid Frank
Jonna Werff
Ingrid Frank
Jonna Werff
Ingrid Frank Ingrid Frank Ingrid Frank
6A   Maureen Heimans  Maureen Heimans Pamela Balvert Pamela Balvert Maureen Heimans
6B   Kim Struik Kim Struik Kim Struik Kim Struik Pamela Balvert
6C   Marieke Straatman Marieke Straatman Andre de Jonge Andre de Jonge Andre de Jonge
7A   Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer
7B   Cecile Groot Cecile Groot  Cecile Groot Cecile Groot Cecile Groot
7C   Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers
8A   Betty Sargentini Betty Sargentini Michelle Winter Michelle Winter Michelle Winter
8B   Lisa v. Kempen Lisa v. Kempen Lisa v. Kempen Lisa v. Kempen Lisa v. Kempen
8C   Daniëlle Griffioen Daniëlle Griffioen Daniëlle Griffioen Betty Sargenitini Daniëlle Griffioen
Directie
dir Michel Houttuin Michel Houttuin Michel Houttuin Michel Houttuin Michel Houttuin
adjunct Vivian de Vries Vivian de vRies   Vivian de Vries  Vivian de Vries
Interne begeleiding          
Gr 1-2 Marijke Sierksma Marijke Sierksma      
Gr 3 t/m 5 Danielle Veenhof Danielle Veenhof   Danielle Veenhof  
Gr 5 t/m 8 Marye Paardekooper Marye Paardekooper   Marye Paardepkooper  
Ondersteuning
RT Lilian v. Ruth Lilian v. Ruth Lilian v. Ruth Lilian v. Ruth  
RT Suus Beelen Suus Beelen   Suus Beelen  
NT2   Brigit de Roode 1x 14d      
HB       Brigit de Roode  
ICT Andre de Jonge        
gym Tatjana
Takusjinova
Tatjana Takusjinova Tatjana Takusjinova Tatjana Takusjinova Tatjana Takusjinova
Midden management    
 
  Marijke Sierksma
Bart Johannesma
Facility
Admin. Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen
Conciërge Eric Rijkers Eric Rijkers Eric Rijkers Eric Rijkers Eric Rijkers
Rionda Geurts Rionda Geurts   Rionda Geurts Rionda Geurts
TSO Yvonne van Trappen Yvonne van Trappen   Yvonne van Trappen Yvonne van
Trappen
Onderwijsassistenten
  Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus
  Michelle Vis Michelle Vis   Michelle Vis Michelle Vis
  Bente Bottelier Bente Bottelier   Bente Bottelier Bente Bottelier
  Manon 
Stakenburg
Manon  Stakenburg Manon  Stakenburg Manon  Stakenburg Manon 
Stakenburg